ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Публікації та новини

В Україні все дуже швидко змінюється- правила, закони, тенденції... Особливо це стосується бізнесу, саме тому,  його представники  мають пильнувати новини. Ми  зробимо це за вас, адже слідкуємо за всіма змінами в законодавстві України і пропонуємо нашим клієнтам найцікавіше, найактуальніше та найкорисніше, що може бути для бізнесу. Окрім цього, в цьому розділі наші експерти публікують важливу інформацію для бізнесу простими словами, щоб така інформація для вас була максимально корисною.

 

СПИСАННЯ БОРГУ ЗІ "СПЛЯЧОГО" ФОП

СПИСАННЯ БОРГУ ЗІ

Олеся Романенко, керуючий партнер OLSTEN PARTNERS, прокоментувала прийняття Закону України № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників».

ТОП 5 ПОЗИЦІЙ ВС НА КОРИСТЬ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ У 2020 РОЦІ

ТОП 5  ПОЗИЦІЙ ВС НА КОРИСТЬ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ У 2020 РОЦІ

Практика Верхового суду при вирішенні спорів в суді є ключовим моментом, оскільки суди першої та апеляційної інстанції мають дотримуватися такої позиції при винесенні рішень. Не виключення є податкові спори, в яких, результат судового розгляду залежить від правової позиції Верховного суду. Є податкові спори, яка є найпоширенішим, і відовідно кількість аналогічних справ, яка доходить до розгляду

ЯК НАЗВАТИ ПІДПРИЄМСТВО, ЩОБ НЕ ПОПАСТИ ПІД ШТРАФ?

ЯК НАЗВАТИ ПІДПРИЄМСТВО, ЩОБ НЕ ПОПАСТИ ПІД ШТРАФ?

Придумати назву для бізнесу або ж підприємству нелегка справа, бо як ти човен назвеш… так він і попливе…Єдиний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців існує з 2004 року, саме з того часу в такий реєстр можна внести виключно унікальне найменування юридичної особи.

ОРЕНДА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

ОРЕНДА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

30 березня 2020 року було внесено зміни в деякі Закони України, серед яких цивільний кодекс України в частині сплати орендної плати за користування майном. Так, з моменту установлення карантину, введеного постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року №2