ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Публікації та новини

В Україні все дуже швидко змінюється- правила, закони, тенденції... Особливо це стосується бізнесу, саме тому,  його представники  мають пильнувати новини. Ми  зробимо це за вас, адже слідкуємо за всіма змінами в законодавстві України і пропонуємо нашим клієнтам найцікавіше, найактуальніше та найкорисніше, що може бути для бізнесу. Окрім цього, в цьому розділі наші експерти публікують важливу інформацію для бізнесу простими словами, щоб така інформація для вас була максимально корисною.

 

Ставки ПДВ для аграрної продукції знижено до 14%

Ставки ПДВ для аграрної продукції знижено до 14%

17.12.2020 року Верховна Рада України прийняла законопроєкт № 3656. Він вносить зміни до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції.

OLSTEN PARTNER увійшла в ТОП-100 найкращих юридичних компаній України

OLSTEN PARTNER увійшла в ТОП-100 найкращих юридичних компаній України

У 2020 році Olsten Partners двічі здобула визнання у юридичних рейтингах України. Юридична практика відзначила компанію серед сотні найкращих юридичних компаній.За результатами рейтингового дослідження Юридична газета «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній-2020» Olsten Partners Law Company

НОВИЙ ПОРЯДОК ФІНМОНІТОРИНГУ

НОВИЙ ПОРЯДОК ФІНМОНІТОРИНГУ

Уже пів року, з 28 квітня, діє новий закон про фінмоніторинг № 361-IX. Про найголовніші моменти — фінансові операції, які підлягають моніторингу, мільйонні штрафи за порушення вимог та необхідну інформацію для підтвердження легальності переказів — читайте у статті Марії Янко, адвоката, старшого юриста практики податкового та митного права Olsten Partners.

ПРОДАЛИ ЧАСТКУ В ТОВ

ПРОДАЛИ ЧАСТКУ В ТОВ

Олеся Романенко, керуючий партнер Olsten Partners, проаналізувала правомірність вимог ДПС щодо декларування інвестиційного прибутку та сплати з нього податків у разі продажу часток у ТОВ.