ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Публікації та новини

В Україні все дуже швидко змінюється- правила, закони, тенденції... Особливо це стосується бізнесу, саме тому,  його представники  мають пильнувати новини. Ми  зробимо це за вас, адже слідкуємо за всіма змінами в законодавстві України і пропонуємо нашим клієнтам найцікавіше, найактуальніше та найкорисніше, що може бути для бізнесу. Окрім цього, в цьому розділі наші експерти публікують важливу інформацію для бізнесу простими словами, щоб така інформація для вас була максимально корисною.

 

ПРОДАЛИ ЧАСТКУ В ТОВ

ПРОДАЛИ ЧАСТКУ В ТОВ

Олеся Романенко, керуючий партнер Olsten Partners, проаналізувала правомірність вимог ДПС щодо декларування інвестиційного прибутку та сплати з нього податків у разі продажу часток у ТОВ.

СПИСАННЯ БОРГУ ЗІ "СПЛЯЧОГО" ФОП

СПИСАННЯ БОРГУ ЗІ

Олеся Романенко, керуючий партнер OLSTEN PARTNERS, прокоментувала прийняття Закону України № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників».

ТОП 5 ПОЗИЦІЙ ВС НА КОРИСТЬ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ У 2020 РОЦІ

ТОП 5  ПОЗИЦІЙ ВС НА КОРИСТЬ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ У 2020 РОЦІ

Практика Верхового суду при вирішенні спорів в суді є ключовим моментом, оскільки суди першої та апеляційної інстанції мають дотримуватися такої позиції при винесенні рішень. Не виключення є податкові спори, в яких, результат судового розгляду залежить від правової позиції Верховного суду. Є податкові спори, яка є найпоширенішим, і відовідно кількість аналогічних справ, яка доходить до розгляду

ЯК НАЗВАТИ ПІДПРИЄМСТВО, ЩОБ НЕ ПОПАСТИ ПІД ШТРАФ?

ЯК НАЗВАТИ ПІДПРИЄМСТВО, ЩОБ НЕ ПОПАСТИ ПІД ШТРАФ?

Придумати назву для бізнесу або ж підприємству нелегка справа, бо як ти човен назвеш… так він і попливе…Єдиний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців існує з 2004 року, саме з того часу в такий реєстр можна внести виключно унікальне найменування юридичної особи.