ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

ПРАКТИКИ

OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY практикує в області корпоративного, господарського, трудового,  податкового та земельного права. Ми працюємо, щоб забезпечити ведення бізнесу в Україні комфортні умови в юридичному середовищі. А тому, наші практики, це сфери перебування малого та середнього бізнесу. Практики, де ми відчуваємо себе професіоналами.

КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО

Реєстрація та перереєстрація підприємств. Ліквідація та викуп компаній. Продаж готових компаній та готового бізнесу. Отримання ліцензій та дозволів. Корпоративні спори

ГОСПОДАРСЬКЕ ТА ТРУДОВЕ ПРАВО

Юридичне супродження бізнесу. Підготовка та коригування договорів. Трудова та кадрова документація. Юридичний аудит підприємства. Трудові спори. Вирішення спорів з клієнтами та контаргентами.

ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО ТА НЕРУХОМІСТЬ

Оформлення землі в оренду або власність. Купівля-продаж коммерційної нерухомості. Земельні спори в суді. Адвокат по земельним питанням. Земельні консультації

ПОДАТКОВЕ ТА МИТНЕ ПРАВО

Податкові консультації для бізнесу. Оптимізація оподаткування, адміністративне оскарження ППР, скасування податкових рішень в судовому порядку, податковий адвокат, розблокування податкових накладних.

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Наші юристи вже 13 років створюють бізнес, і знають про це більше ніж все. Реєстрація ТОВ проходить швидко та без помилок. Не допускаємо помилок, не працюємо з шаблонами, виконуємо обіцянки.