ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Наші кейси

За 13 років  існування нашої компанії, юристи та адвокати  допомогли більше 2000 тисячам клієнтам. Починаючи з консультації та до реалізації складних юридичних схем по захисту прав клієнта. Господарські, трудові, податкові, митні та земельні справи, справи з приводу нерухомості- так багато  наших кейсів, які є прикладом результативної роботи нашої команди. 

В цьому розділі ми  публікуємо найцікавіші наші юридичні кейси- справи реальних клієнтів, які  з нашою допомогою вирішили юридичні проблеми свого бізнесу. 

OLSTEN PARTNERS виграли справу по скасуванні постанови Держпраці

OLSTEN PARTNERS  виграли справу  по скасуванні постанови Держпраці
Виявленні порушення при проведені перевірки Держпраці, дали можливість в судовому порядку скасувати постанову про накладення штрафу за допущення до роботи
Читати

Юристи OLSTEN PARTNERS отримали перемогу в господарській справі

Юристи OLSTEN PARTNERS отримали перемогу в господарській справі
19 лютого 2018 року Київським апеляційним господарським судом було частково задоволено подану нами апеляційну скаргу, змінено Рішення Господарського суду міста Києва від 13 листопада 2017 року по справ №910/15216/17 та зменшено суму пені за прострочення грошового зобов’язання.Так, судом першої інстанції було стягнуто з нашого клієнта пеню за прострочення грошового зобов’язання в розмірі 0,5 % від суми заборгованості за кожний день прострочення, оскільки саме такий розмір був передбачений договором, укладеним між сторонами.
Читати

Митна вартість. Судова практика

Митна вартість. Судова практика
Кожен, хто хоч раз стикався з митницею, добре подумає – чи починати з нею спір та як це вдарить по кишені. Оскільки, всім відомо який дійсний стан справ в Україні з обчисленням сум судового збору, коли оскаржуються рішення, чи коли необхідно повернути надмірно сплачені суми податків чи платежів. Однак, не зважаючи на всі вже «передчасно зрозумілі труднощі», кількість спорів з митницею, оскарження дій, бездіяльності митників наразі не зменшується. Хотілося б зупинити увагу на таких спорах як «коригування митної вартості», так як зазначена категорія спорів є найбільш численною. Оспорюються картки відмови у прийнятті митної декларації та/або рішення (ППР).
Читати