ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Наші кейси

За 13 років  існування нашої компанії, юристи та адвокати  допомогли більше 2000 тисячам клієнтам. Починаючи з консультації та до реалізації складних юридичних схем по захисту прав клієнта. Господарські, трудові, податкові, митні та земельні справи, справи з приводу нерухомості- так багато  наших кейсів, які є прикладом результативної роботи нашої команди. 

В цьому розділі ми  публікуємо найцікавіші наші юридичні кейси- справи реальних клієнтів, які  з нашою допомогою вирішили юридичні проблеми свого бізнесу. 

156 УСПІШНИХ УГОД З КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ

156 УСПІШНИХ УГОД З КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ
Протягом 2019 року юристи практики корпоративного права 156 разів супроводжували угоди купівлі-продажу підприємств та готового бізнесу. 156 клієнтів отримали юридичну підтримку при купівлі або продажу корпоративних прав, починаючи від юридичної консультації, підготовки документів, ведення переговорів між сторонами та супроводження підписання угоди.
Читати

СКАСУВАННЯ ПОСТАНОВИ ДЕРЖПРАЦІ В СУДІ

СКАСУВАННЯ ПОСТАНОВИ ДЕРЖПРАЦІ В СУДІ
Виявленні порушення при проведені перевірки Держпраці, дали можливість в судовому порядку скасувати постанову про накладення штрафу за допущення до роботи
Читати

Юристи OLSTEN PARTNERS отримали перемогу в господарській справі

Юристи OLSTEN PARTNERS отримали перемогу в господарській справі
19 лютого 2018 року Київським апеляційним господарським судом було частково задоволено подану нами апеляційну скаргу, змінено Рішення Господарського суду міста Києва від 13 листопада 2017 року по справ №910/15216/17 та зменшено суму пені за прострочення грошового зобов’язання.Так, судом першої інстанції було стягнуто з нашого клієнта пеню за прострочення грошового зобов’язання в розмірі 0,5 % від суми заборгованості за кожний день прострочення, оскільки саме такий розмір був передбачений договором, укладеним між сторонами.
Читати