ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Наші кейси

За 13 років  існування нашої компанії, юристи та адвокати  допомогли більше 2000 тисячам клієнтам. Починаючи з консультації та до реалізації складних юридичних схем по захисту прав клієнта. Господарські, трудові, податкові, митні та земельні справи, справи з приводу нерухомості- так багато  наших кейсів, які є прикладом результативної роботи нашої команди. 

В цьому розділі ми  публікуємо найцікавіші наші юридичні кейси- справи реальних клієнтів, які  з нашою допомогою вирішили юридичні проблеми свого бізнесу. 

156 УСПІШНИХ УГОД З КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ

156 УСПІШНИХ УГОД З КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ
Протягом 2019 року юристи практики корпоративного права 156 разів супроводжували угоди купівлі-продажу підприємств та готового бізнесу. 156 клієнтів отримали юридичну підтримку при купівлі або продажу корпоративних прав, починаючи від юридичної консультації, підготовки документів, ведення переговорів між сторонами та супроводження підписання угоди.
Читати

ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З МАЙНА

ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З МАЙНА
Арешт нерухомого майна завжди стає вагомою проблемою для власника, адже може призводити до суттєвих незручностей: недоотримання прибутку, репутаційних ризиків, блокування діяльності, якщо справа стосується бізнесу, тощо.
Читати

ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ на 2 млн.грн.

ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ на 2 млн.грн.
До постійного клієнта Olsten partners було пред’явлено позов про відшкодування збитків у зв’язку зі знищенням пожежею сільськогосподарської техніки. Позивач звернувся до суду з вимогою відшкодувати збитки, оскільки наш клієнт неякісно змонтував обладнання, що контролює витрати палива і це призвело до загоряння комбайну і його повного знищення.
Читати