ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Наші кейси

В цьому розділі Ви завжди можете знайти цікаву та корисну інформацію стосовно різноманітних юридичних питань. Детальне вивчення юридичних тонкощів певної ситуації або проблеми, може стати принагідним для Вас та Вашого бізнесу. А може саме зараз Ви шукаєте відповіді на питання, які детально вивчили та опрацювали наші юристи? В публікаціях Ви знайдете поради та рекомендації.

Отримання дозволу на роботи підвищеної небезпеки по-новому

Отримання дозволу на роботи підвищеної небезпеки по-новому
До 2018 року законодавство з охорони праці вимагало від роботодавців отримання єдиного документу- дозволу на роботи підвищеної небезпеки. Дозвіл отримувався на всі види робіт підвищеної небезпеки та був єдиним дозвільним документом, який надава право виконувати небезпечні роботи. Оскільки, орган який видав такі дозволи був Держгірпромнагляд, наразі й досі називають такий документ- дозвіл Держгірпромнагляд. Але на сьогодніщній день, всі питання повязані з охороною праці займається Держпраця та його територіальні органи. З 2018 року процедура дещо змінилась, і тепер, на менш складні роботи можна отримати декларацію відповідності метеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці, а на більш складні роботи – отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки. Дозвіл та
Читати

Перевірки держпраці. Ризики при роботі з фоп

Перевірки держпраці. Ризики при роботі з фоп
Ви чули про перевірки Держпраці? Чи, можливо, ви з ними стикалися особисто? Тоді ви повинні знати, чим зазвичай закінчуються такі перевірки: свавілля так званих інспекторів праці, недотримання правил проведення процедури, необґрунтовані штрафи. Підприємцю доводиться захищати свої права у судовому порядку.
Читати

Ліцензія на роздрібну торгівлю алкоголем

Ліцензія на роздрібну торгівлю алкоголем
На сьогодні, для того, щоб реалізовувати алкогольні напої, в тому числі й пиво, потрібно отримати ліцензію на торгівлю алкоголем, яка видається та діє на одну торгівельну точку. При цьому, необхідно враховувати певні нюанси. Так, зокрема підприємцям, які перебувають на єдиному податку, з алкогольних виробів дозволяється торгувати лише пивом та столовим вином. Тоді як, для торгівлі столовим вином, ліцензію взагалі отримувати не потрібно. А от що стосується пива, то для його реалізації обов'язкова наявність ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Також підприємцям, які будуть здійснювати торгівлю алкоголем, потрібно встановити та зареєструвати контрольно-касовий апарат, без його реєстрації ліцензію отримати не вдасться.
Читати