ua
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Затверджено комплекс перевірок бізнесу на 2018 рік

28.11.2017

16.11.2017 року Державна регуляторна служба затвердила План, відповідно до якого проведуться комплексні заходи з державного нагляду (контролю) на наступний рік. Згідно з планом, органи контролю, які наділені компетенцією перевірки підприємств, можуть прийти на комплексну перевірку, виключно в строки, зазначені в плані. 

Відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», підставою для комплексної перевірки підприємства контролюючими органами є внесення одного і того ж субєкта господарювання до планів перевірок кількох органів державного нагляду (контролю). 

Проведення перевірки планується один раз на рік, а суб’єкт підприємництва, шляхом написання письмового звернення до регуляторної служби, має можливість відмовитися від проведення комплексного контролюючого заходу. У такому разі перевірки проводяться відповідно до затвердженого плану органів держнагляду. 

В свою чергу План затверджено наказом ДРС від 16 листопада 2017 року №139. 
Суб’єктам господарювання, які співпрацюють зі споживачами, слід звернути увагу на статистику порушень, оприлюднених Держпродспоживслужбою 16 листопада, які були виявлені під час перевірок: реалізація протермінованого товару (27%), відсутність на продукції своєчасної та повної інформації про неї (66%), під час купівлі неякісного товару та наданні неякісної послуги відмова у заміні послуги на належної якості, а також у реалізації споживчих прав споживачів (7%).


Поставити питання