ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Відкриття центру юридичної підтримки бізнесу

01.12.2017

В листопаді 2017 року  OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY   офіційно відкрила ЦЕНТР ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ у місті Вишневе Києво-Святошинського району.

ЦЕНТР ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ  створений для надання якісних та професійних юридичних послуг для бізнесу Києво-Святошинського району Київської області. Найкраща юридична компанія для бізнесу.

Відтепер   підприємства та підприємці зможуть  отримати професійну  юридичну допомогу у створенні та реєстрації бізнесу,  вирішити податкові та  митні спори, оформлення земельної ділянки, в тому числі оформлення земельної ділянки під нерухомості, ліквідувати або закрити підприємство, отримати ліцензії та дозволи, підготувати договір, вирішити спір в суді, отримати  юридичну консультацію. В нашій нестабільній державі, будь-який  бізнес потребує юридичної  підтримки та захисту, тому  постійне юридичне обслуговування підприємств якнайкраще гарантує  уникнення проблем.

Особливим є те, що ЦЕНТР ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ пропонує своїх клієнтам не турбуватися про свої юридичні справи і  довірити їх  фахівцям. І нашій команді найкращі юристи по земельним справам, податковий юрист та  юристи господарники.

Бізнес має працювати та отримувати прибутки, а ми  потурбуємось про забезпечення законності Вашого бізнесу та про те, щоб не виникло жодних юридичних проблем.

 Запрошуємо власників бізнесу та їх керівників  до нашого офісу в центрі міста Вишневе.

Центр юридичної підтримки бізнесу

08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Л.Українки, буд.62-а, корп.3, офіс 7

+38 067 326 61 10

+38 073 016 38 36

centreupb@gmail.com

 


Поставити питання