ua
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Три причини купити готову будівельну компанію

10.08.2018

Створювати бізнес не просто, але ще складніше швидко почати заробляти в своєму бізнесі. Після того, як всі «золоті руки» будівельної галузі поїхали працювати в Європу, надійні та професійні будівельники зараз в тренді. На ринку не вистачає будівельних компаній з кваліфікованим персоналом, а ось роботи багато. Будівництво не зупиняється, і здавалося, жодна криза цього сектора не стосується.

Будівельний бізнес , як правило, починається з оформлення ФОП (фізичні особи-підприємці) і працюють на єдиному податку. Це зручно і вигідно, якщо обороти у такого ФОП складають до 5 млн. грн. в рік або 415 тис. в місяць.

Але надаючи якісні будівельні послуги, рано чи пізно, підприємець стане більш затребуваним. Особливо, якщо він не заточений тільки на ремонт квартир і офісів. Зайдіть на Prozzoro і ви побачите величезну кількість тендерів в будівельній галузі. Бери участь і заробляй!

Можливість зростання в будівельному бізнесі завжди є, було б бажання заробляти більше. Ну а там де бізнес заробляє багато, з'являються питання як же організувати цей бізнес, що б це було вигідно і непроблемно.

Практично всі будівельні компанії створюються у вигляді ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Навіть якщо один власник- це найбільш зручна організаційно-правова форма роботи. Створити і зареєструвати ТОВ займе не більше 2 днів, відкрити рахунок в банку і зробити електронні ключі для подачі електронної звітності ще 2-3 дні.

ПЕРША ПРИЧИНА. ВСІ СЕРЙОЗНІ БУДІВЕЛЬНІ КОНТРАКТИ ЗАВЖДИ  З ПДВ. ТОМУ КУПІВЛЯ ГОТОВОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ З ПДВ -  ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ УКЛАСТИ КОНТРАКТИ ВЖЕ ЗАВТРА, НЕ ЧЕКАЮЧИ ОТРИМАННЯ ПДВ 30 ДНІВ.

90% будівельних компаній-платники ПДВ (податок на додану вартість), при великих оборотах це вигідно. Будь-який великий замовник захоче працювати тільки з платником ПДВ. Чому? Якщо Ви не є платником ПДВ, а Ваш замовник так, то йому доведеться сплатити додатково 20% з тієї суми, що він Вам перерахував. Погодьтеся, нецікаво.

Платником ПДВ можна стати в добровільному порядку або в обов'язковому. Так ось, що б добровільно отримати статус платника ПДВ, необхідно до 10 числа кожного місяця подати заяву про реєстрацію, що б зареєструватися з 1 числа наступного. Інакше, якщо Ви вирішили зареєструвати компанію 13 серпня, то платником ПДВ ви зможете стати тільки з 01 жовтня. Нічого собі, подумаєте Ви! А як же працювати?

Крім цього, всі підприємства у яких статус платника ПДВ менше трьох місяців підлягають обов'язковому фінансовому моніторингу податкової. Це означає до всіх фінансових операцій вашої компанії, буде пильна увага і контроль з боку податкової.

Тому,  купити готову будівельну компанію з ПДВ дає як мінімум дві переваги.

ДРУГА ПРИЧИНА. ГОТОВА КОМПАНІЯ СО БУДІВЕЛЬНОЮ ЛІЦЕНЗІЄЮ ЗА 2 ДНІ І ВИ НЕ ВИТРАЧАЄТЕ ОДИН МІСЯЦЬ ДАРЕМНО.

Для будівництва невеликих об'єктів і проведення ремонтів, будівельна ліцензія не потрібна. Але для об'єктів категорії складності СС 2 або СС3 обов'язково. Раніше кваліфікувалися роботи по їх складності виконання, а тепер за складністю об'єкта, де виконуються роботи. Це означає, як тільки ви здійснюєте будівельні роботи в будинку або споруді, де одночасно може перебувати від 500 осіб, це вже е об'єкт СС2, більш складні об'єкт  клас наслідків СС3.

Отримання будівельної ліцензії передбачає наявність великої кількості документів, що підтверджують можливість виконувати ті чи інші будівельні роботи і займає не менше 20-25 днів.

Вам запропонували контракт на будівництво серйозного об'єкту зі значною сумою, а у вас тільки ФОП і немає часу на реєстрацію нової компанії. Купівля компанії з будівельною ліцензією за 2 дні дозволить Вам укладати контракти і приступати до робіт вже.

Інший випадок, коли у Вас є будівельна компанія, але по ній почалися різні проблеми і вона не може далі працювати. Купівля готової будівельної компанії забезпечує Вам безперебійну роботу вашого бізнесу.

ТРЕТЯ ПРИЧИНА. МОЖЛИВІСТЬ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬУ БУДЬ-ЯКОМУ ТЕНДЕРІ З ГОТОВОЮ БУДІВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ З ІСТОРІЄЮ.

Ну  і найважливіше , у вашої нової створеної компанії немає репутації на будівельному ринку, про неї ніхто нічого не знає і до неї немає довіри. Більш того, всі будівельні тендери вимагаютьучасть будівельних компаній від 2 років і з підтвердженням проведення аналогічних робіт.

Всі великі компанії на ринку мають свою службу безпеки, яка перевіряє кожного контрагента або постачальника.   Перевірку проходять і учасники, і директор, фінансова діяльність, але найважливіше це репутацію: як довго компанія на ринку, є чи є у неї досвід виконання робіт.

У цьому випадку покупка готової будівельної компанії з історією та діяльністю в сфері будівництва це відмінний інструмент для підписання контрактів з серйозними замовниками. А це -  шлях до успіху вашого бізнесу!

 


Поставити питання