ua
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ на 2 млн.грн.

17/01/2022

OLSTEN PARTNERS ЗАХИСТИЛИ КЛІЄНТА У СПРАВІ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ПОНАД 2 млн грн.

До постійного клієнта Olsten partners було пред’явлено позов про відшкодування збитків у зв’язку зі знищенням пожежею сільськогосподарської техніки. 

Позивач звернувся до суду з вимогою відшкодувати збитки, оскільки наш клієнт неякісно змонтував обладнання, що контролює витрати палива, і це призвело до загоряння комбайну та його повного знищення. 

Складність справи полягала в тому, що опонент подав до суду два експертних висновки. Саме висновки були доказом того, що до загорання комбайнів призвело встановлене нашим клієнтом обладнання. 

Нам вдалось переконати суд, що пожежа, яка призвела до знищення комбайну, не повязана ані з обладнанням, ані з винними діями нашого клієнта. 

Ми замовили рецензію на два експертних висновки та довели, що причина та обставини виникнення пожежі не містили причинно-наслідкового зв’язку між встановленням нашим клієнтом витратоміра палива та виникнення пожежі.

Аби застосувати відповідальність - відшкодування збитків, потрібна наявність повного складу цивільного правопорушення: 

⁃ протиправна поведінка, дія чи бездіяльність особи; 

⁃ наявність збитків; 

⁃ причинний зв'язок між протиправною поведінкою та збитками; 

⁃ вина правопорушника.

Суд в своєму рішення вказав, що експертизи, які надані до суду як доказ, не можуть братися до уваги, оскільки надання висновку судовим експертом щодо причини виникнення пожежі в моторному відсіку комбайна JOHN DEERE виходило за межі експертної спеціалізації вказаного судового експерта.

Отже, недосконала підготовка опонента до справи та правильно обрана адвокатом Михайло Цурканом стратегія захисту клієнта, допомогли виграти таку складну справу.


Поставити питання