ua
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

Olsten partners виступили організатором форуму-дискусії

13/10/2021
12 жовтня 2021 року відбувся захід у форматі дискусії експертів ринку нерухомості, будівництва та інвестицій, яка була організована Olsten partners law company.
Експертами заходу стали Президент КБУ, екс замміністра Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе, Сергій Круглик, радник Київського міського Голови з питань фінансів та інвестицій, Керівник проектного офісу "Київський муніципальний банк", заступник голови правління IBOX BANK Ростислав НаконечныйВладислав Кононов, директор AVM development, директор з продажів SAGA Development Виктор ЗабоенкоДмитро Ковганич, Президент FIABCI-Ukraine, Дмитро Васильєв, головний архітектор Archimatika, Вікторія Журбас, голова Асоціації коворкінгів України, керівник представництва міжнародної компанії DC PRIVILEGE Ярослава Бояркіна.
 
Обговорення проходило в двох панелях. Першу частину дискусії на тему «Проблеми ринку інвестицій в нерухомість» модерувала керуючий партнер Olsten partners, голова комітету проектного інвестування та M&A Асоціації адвокатів України Олеся Романенко
Другу частину дискусії на тему «Тренди та інвестиційна привабливість ринку нерухомості» модерувала Керівниця відділу консалтингу NAI Ukraine та Генеральний секретар JCI Ukraine Юлія Кузнєцова.
 
 
 
Для Olsten partners law company організація такого заходу відбулось вперше. Ідея обговорити з учасниками ринку будівництва та нерухомості та провести такий захід виникла у організаторів, адже компанія з 2007 року вирішує юридичні кейси в нерухомості, земельному праві та інвестиції.
Основною метою заходу було започаткувати процес формування якісного інвестиційного ком’юніті в Україні та обговорити важливі питання у сфері інвестицій, просвітництво інвесторів та всіх участників ринку.

Поставити питання