ua
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

СКАСУВАННЯ ПОСТАНОВИ ДЕРЖПРАЦІ В СУДІ

24.12.2018


В грудні 2018 року юристам OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY вдалось виграти справу в суді та скасувати постанову Держпраці у Закарпатській області про накладення штрафу на підприємство в розмірі 670 000 грн. Підставою накладення штрафу стало  допущення до роботи працівника  без належного оформлення, іншими словами непрацевлаштованого працівника. 

Саме виявлені порушення при проведенні перевірки інспекторами Держпраці стали підставою для скасування постанови та отримання рішення суду про визнання  перевірки Держпраці незаконною.

Наразі  подібні перевірки почастішали і все більше підприємств отримують постанови про накладення штрафів. З часом же самі перевіряючі удосконалюють  процеси перевірки, намагаючись уникнути порушень,  які потім могли би стати підставою для визнання самої перевірки незаконної. Тож  підприємствам, а особливо підприємцям (ФОП) рекомендуємо підготуватися до перевірки, правильно оформити трудові відносини з працівниками. Тим більше, штрафи збільшились і в 2019 році за одного не оформленого або неправильно оформленого працівника 125 190 грн.


Поставити питання