ua ru
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

ЛІЦЕНЗІЯ МНС АБО ЯК ОТРИМАТИ ПОЖЕЖНУ ЛІЦЕНЗІЮ

12.02.2018 р.

ЛІЦЕНЗІЯ МНС АБО ЯК ОТРИМАТИ ЛІЦЕНЗІЮ З НАДАННЯ ПОСЛУГ  ПРОТИПОЖЕЖНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Не зважаючи на постійні зміни в законодавстві про ліцензування та скасування  багатьох ліцензій,  діяльність з надання послуг протипожежного захисту і по сьогодні потребує отримання ліцензії.

Роботи протипожежного призначення це роботи з монтажу систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування для передачі тривожних сповіщень, систем пожежогасіння, систем проти димного захисту, технічне обслуговування таких систем, спостерігання за системами протипожежного захисту, технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

Наша компанія багато років допомагає клієнтам отримати ліцензію на протипожежну діяльність. Ще її можуть називати пожежна ліцензія, протипожежна ліцензія, отримати ліцензію на  послуги протипожежного захисту, ліцензія МЧС, ліцензія МНС. Але все це ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

Ми досконало знаємо процедуру отримання ліцензії МНС, тому зможемо безпомилково підготувати  документи та гарантовано отримати ліцензію на послуги протипожежного призначення. Ми знаємо як отримати ліцензію МЧС в короткі строки та без зауважень.

Отже, як отримати ліцензію МНС?

Для початку, Ви обираєте послуги протипожежного призначення, які планує надавати компанія. 

 1. Монтаж та технічне обслуговування систем пожежогасіння.
 2. Монтаж та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, сповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, обладнання для передачі тривожних сповіщень.
 3. Монтаж та технічне обслуговування систем проти димного захисту.
 4. Нагляд за системами протипожежного захисту.
 5. Технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння.
 6. Вогнезахист
 7. Оцінка протипожежного стану підприємств та об’єктів нерухомості .

Кожний пункт таких робіт вимагає відповдіний перснал, інструменти та обладнання. Ми проконсультуємо, що саме ви повинні мати на підприємстві для отримання ліцензії. Допоможемо з пошуком персоналу та  придбання (взяття в оренду) інструментів та обладнання.

Необхідні документи, щоб отримати ліцензію на протипожежну діяльність:

 • інформація про наявність обладнання, інструментів  для виконання робіт протипожежного призначення;
 • інформація про працівників, які виконують роботи із зазначенням їх  спеціалізації та досвіду роботи; документи, про освіту і стаж роботи, кваліфікацію працівників;
 • документи про право власності або оренди офісних або виробничих приміщень;
 •  реєстраційні та правовстановлюючі документи.

До керівника підприємства, який планує виконувати роботи з протипожежного захисту ставляться особливі вимоги до освіти та досвіду роботи.

Якщо ліцензію планує отримати ФОП, то  ліцензія видається за умови наявності в нього особисто відповідної кваліфікації та освіти.

Термін отримання ліцензії складає  15 днів з моменту подання документів.

Найприємніше те, що ліцензія МНС видається безстроково.

Ліцензія МНС формується в електронному вигляді , а саме здійснюється запис про рішення щодо видачі ліцензії  відповідному підприємству або ФОП в ЄДР). Таке рішення та факт видачі ліцензії відображається у  виписці з ЄДР, яка видається безоплатно. Інформація про видачу ліцензії підлягає обов’язковому оприлюдненню на порталі електронних сервісів.

На  офіційному сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій розміщена актуальна інформація щодо осіб, яким видано ліцензію МЧС.

Нібито все просто, з визначити перелік та подати необхідні документи, але запевняємо Вас все не так просто. Вимоги до підприємства або ФОП, яке буде  планує отримати ліцензію на протипожежну діяльність визначені в Ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

Саме від чіткого дотримання таких ліцензійних умов та правильності складання документів і залежить успіх в отриманні ліцензії.

Наша компанія багато років надає послуги в отриманні ліцензії МНС (ліцензії МЧС) та досконало  вміє готувати документи, які гарантують отримання  ліцензії на протипожежну діяльність.

 

Вартість  послуг по наданню допомоги в отримання ліцензії залежить від заявлених видів робіт, наявність відповідних документів, тому для отримання точної вартості  надішліть нам лист з переліком робіт і  за годину отримайте повний розрахунок.


Поставити питання