ua ru
+38 073 010 90 94
+38 067 384 57 54
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

ПУБЛІКАЦІІ

В цьому розділі Ви завжди можете знайти цікаву та корисну інформацію стосовно різноманітних юридичних питань. Детальне вивчення юридичних тонкощів певної ситуації або проблеми, може стати принагідним для Вас та Вашого бізнесу. А може саме зараз Ви шукаєте відповіді на питання, які детально вивчили та опрацювали наші юристи? В публікаціях Ви знайдете поради та рекомендації.

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЕМ

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЕМ
На сьогодні, для того, щоб реалізовувати алкогольні напої, в тому числі й пиво, потрібно отримати ліцензію на торгівлю алкоголем, яка видається та діє на одну торгівельну точку. При цьому, необхідно враховувати певні нюанси. Так, зокрема підприємцям, які перебувають на єдиному податку, з алкогольних виробів дозволяється торгувати лише пивом та столовим вином. Тоді як, для торгівлі столовим вином, ліцензію взагалі отримувати не потрібно. А от що стосується пива, то для його реалізації обов'язкова наявність ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Також підприємцям, які будуть здійснювати торгівлю алкоголем, потрібно встановити та зареєструвати контрольно-касовий апарат, без його реєстрації ліцензію отримати не вдасться.
Читати

ЧИ ПОТРІБНО СПЛАЧУВАТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК, ЯКЩО ВАША НЕРУХОМІСТЬ ЗНАХОДИТЬСЯ НА НЕОФОРМЛЕНІЙ ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ (в тому числі в багатоповерховому будинку)?

ЧИ ПОТРІБНО СПЛАЧУВАТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК, ЯКЩО ВАША НЕРУХОМІСТЬ  ЗНАХОДИТЬСЯ НА НЕОФОРМЛЕНІЙ ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ  (в тому числі в багатоповерховому будинку)?
Ви власник нежитлового приміщення на першому поверсі багатоповерхового будинку, або ж окремого нежитлового приміщення, будівлі. Такі приміщення знаходяться на земельній ділянці, яка й досі не оформлена ані в оренду, ані у власність. Щорічно податкові органи вимагають сплачувати земельний податок із земельної ділянки на якій розміщена ваша нерухомість. Сплачувати чи не сплачувати такий податок, адже земля не оформлена, сперечались в Україні давно. Податкові органи однозначно заявляли так, земельний податок підлягає сплаті, правознавці ж стверджували-ні, не має підстав. Роками власники приміщень, які знаходились на неоформленої земельних ділянках, сплачувати земельний податок, в розмірі, який визначали податкові органи.
Читати

МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ В ДОГОВОРІ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА

МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ В ДОГОВОРІ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА
Не багато хто знає, що те, за скільки ви здаєте в оренду нерухомість, залежить не від Вас. Так, держава встановила обмеження у визначення вартості оренди. Відповідно до пп 170.1.2 п 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, розмір оподаткованого доходу визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди.
Читати