ua ru
+38 073 010 90 94
+38 067 384 57 54
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103

ПУБЛІКАЦІІ

В цьому розділі Ви завжди можете знайти цікаву та корисну інформацію стосовно різноманітних юридичних питань. Детальне вивчення юридичних тонкощів певної ситуації або проблеми, може стати принагідним для Вас та Вашого бізнесу. А може саме зараз Ви шукаєте відповіді на питання, які детально вивчили та опрацювали наші юристи? В публікаціях Ви знайдете поради та рекомендації.

ОТРИМАЛИ ПОДАТКОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ? АЛГОРИТМ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ППР

ОТРИМАЛИ ПОДАТКОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ? АЛГОРИТМ ЩОДО  ОСКАРЖЕННЯ ППР
Що ж робити, якщо через три роки від дня початку Вашої діяльності або на самому її старті Вам надходить з податкової «лист щастя»? Податкове повідомлення-рішення саме по собі ніякої загрози Вашому підприємству не несе, більш небезпечні наслідки у разі його неоскарження. У разі виникнення такої ситуації, директор підприємства звертається до юристів, щоб оскаржити ППР. При чому, коли постає питання про наявність яких-небудь прогалин в бухгалтерському обліку звучить однозначна відповідь: «взагалі не розумію, чому ми отримали ППР, адже в мене є бухгалтер, у неї все під контролем». Наступним кроком вже є розмова з Вашим бухгалтером, який погоджується та підтверджує висновки ППР: на кілька днів прострочили реєстрацію податкової накладної або не вистачало коштів на рахунку щоб здійснити оплату та
Читати

ТРИ ПРИЧИНИ КУПИТИ ГОТОВУ БУДІВЕЛЬНУ КОМПАНІЮ

ТРИ ПРИЧИНИ КУПИТИ ГОТОВУ БУДІВЕЛЬНУ КОМПАНІЮ
Створювати бізнес не просто, але ще складніше швидко почати заробляти в своєму бізнесі. Після того, як всі «золоті руки» будівельної галузі поїхали працювати в Європу, надійні та професійні будівельники зараз в тренді. На ринку не вистачає будівельних компаній з кваліфікованим персоналом, а ось роботи багато. Будівництво не зупиняється, і здавалося, жодна криза цього сектора не стосується. Будівельний бізнес , як правило, починається з оформлення ФОП (фізичні особи-підприємці) і працюють на єдиному податку. Це зручно і вигідно, якщо обороти у такого ФОП складають до 5 млн. грн. в рік або 415 тис. в місяць.
Читати

15 НОВЕЛ В ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ

15 НОВЕЛ В ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ
Однією з найважливіших новин для бізнесу цього року, безсумнівно, можна назвати прийняття закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». На цю подію чекали дійсно давно. І от вже 17.06.2018 року він набирає чинності. Вся бізнес спільнота, очікувала, що з його прийняттям будуть урегульовані всі прогалини та спірні моменти, яких було не мало у сфері корпоративних відносин. Так, дійсно, новий закон містить багато новел, його, в деякій мірі, можна назвати навіть революційним. Отже, які нововведення очікують на власників ТОВ.
Читати