ua ru
+38 073 010 90 94
+38 067 384 57 54
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103
Наша команда

Керуючий партнер

Олеся Романенко
Спеціалізація:
  • Керівник практики господарского та податкового права
  • Спеціаліст в області нерухомості та земельного права

Партнер, адвокат

Володимир Кишеня
Спеціалізація:
  • Керівник практики кримінального права та захисту бізнесу

Юрист

Назар Омельян
Спеціалізація:
  • Юрист практики корпоративного права

Юрист

Анна Донскова
Спеціалізація:
  • Юрист практики господарського та податкового права

Новини

OLSTEN PARTNERS вдалось виграти справу по скасуванні постанови Держпраці про накладення штрафу

OLSTEN PARTNERS  вдалось виграти справу  по скасуванні постанови Держпраці про накладення штрафу

ВІДЕОФІКСАЦІЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ. НЕОБХІДНІСТЬ?

ВІДЕОФІКСАЦІЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ. НЕОБХІДНІСТЬ?

ВІДЕОФІКСАЦІЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ : ускладнення життя чи додатковий захист від рейдерського захвату?

ЮРИСТИ OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ В ГОСПОДАРСЬКІЙ СПРАВІ

ЮРИСТИ OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ В ГОСПОДАРСЬКІЙ СПРАВІ

19 лютого 2018 року Київським апеляційним господарським судом було частково задоволено подану нами апеляційну скаргу, змінено Рішення Господарського суду міста Києва від 13 листопада 2017 року по справ №910/15216/17 та зменшено суму пені за прострочення грошового зобов’язання.Так, судом першої ін

Публікації

ОТРИМАЛИ ПОДАТКОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ? АЛГОРИТМ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ППР

ОТРИМАЛИ ПОДАТКОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ? АЛГОРИТМ ЩОДО  ОСКАРЖЕННЯ ППР

Що ж робити, якщо через три роки від дня початку Вашої діяльності або на самому її старті Вам надходить з податкової «лист щастя»? Податкове повідомлення-рішення саме по собі ніякої загрози Вашому підприємству не несе, більш небезпечні наслідки у разі його неоскарження. У разі виникнення такої ситуа

ТРИ ПРИЧИНИ КУПИТИ ГОТОВУ БУДІВЕЛЬНУ КОМПАНІЮ

ТРИ ПРИЧИНИ КУПИТИ ГОТОВУ БУДІВЕЛЬНУ КОМПАНІЮ

Створювати бізнес не просто, але ще складніше швидко почати заробляти в своєму бізнесі. Після того, як всі «золоті руки» будівельної галузі поїхали працювати в Європу, надійні та професійні будівельники зараз в тренді. На ринку не вистачає будівельних компаній з кваліфікованим персоналом, а ось робо

15 НОВЕЛ В ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ

15 НОВЕЛ В ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ

Однією з найважливіших новин для бізнесу цього року, безсумнівно, можна назвати прийняття закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». На цю подію чекали дійсно давно. І от вже 17.06.2018 року він набирає чинності. Вся бізнес спільнота, очікувала, що з його прийняттям будуть

OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY — юридична компанія, яка вже більше 10 років практикує в області корпоративного, господарського, податкового, земельного права. Надання юридичних послуг для бізнесу — основний напрямок нашої компанії. Представництво інтересів наших клієнтів в державних органах, розробка юридичних стратегій, аналіз та створення робочих документів, реєстрація та створення підприємств, отримання ліцензій та дозволів, ліквідація та банкрутство, вирішення трудових спорів, представництво в суді, оскарження податкових рішень — це те найменше, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам.

Будь-яке юридичне питання, яке виникає перед підприємством при веденні господарської діяльності, юристи нашої компанії компетентно та професійно вирішать.
Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів, і сподіваємося максимально ефективно допомогти у вирішенні Вашої юридичної проблеми. Юристи нашої компанії завжди ставляться до справ клієнтів з відповідальністю і розумінням, досконально вивчають предмет, докладають усіх можливих зусиль для надання правової підтримки на найвищому рівні.

Наша компанія має змогу ефективно надавати юридичні послуги по всій території України, більш того, одним з напрямків нашої компанії є юридичні послуги на міжнародному рівні. Реєстрація компаній в Польщі, Естонії, Кіпрі, Англії, США, а також міжнародне податкове планування.
Уклавши договір на надання юридичних послуг (надання юридичних послуг), клієнт отримує юридичні консультації (юрист консультації) в будь-який час і в міру необхідності. Ви отримуєте юридичні консультації, що охоплюють весь спектр господарської діяльності вашого підприємства. Також наші юристи консультують і вирішують судові спори, в тому числі податкові спори та земельні спори.

Інструментарій компанії і юридичні послуги (юридичні послуги онлайн, юридичні послуги в Києві), юридичні послуги для бізнесу, юридичні консультації, адвокат податковий спір, юридичні послуги, юридична експертиза, юридичні послуги суд, питання юристу, надання правових послуг, захист в суді, стягнення заборгованності.