ua ru
+38 073 010 90 94
+38 067 384 57 54
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103
Наша команда

Керуючий партнер

Олеся Романенко
Спеціалізація:
  • Керівник практики господарского та податкового права
  • Фахівець в земельному праві

Партнер, адвокат

Володимир Кишеня
Спеціалізація:
  • Керівник практики кримінального права та захисту бізнесу

Юрист

Назар Омельян
Спеціалізація:
  • Старший юрист практики корпоративного права

Юрист

Анна Донскова
Спеціалізація:
  • Старший юрист практики господарського та податкового права

Новини

Публікації

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЕМ

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЕМ

На сьогодні, для того, щоб реалізовувати алкогольні напої, в тому числі й пиво, потрібно отримати ліцензію на торгівлю алкоголем, яка видається та діє на одну торгівельну точку. При цьому, необхідно враховувати певні нюанси. Так, зокрема підприємцям, які перебувають на єдиному податку, з алкогол

ЧИ ПОТРІБНО СПЛАЧУВАТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК, ЯКЩО ВАША НЕРУХОМІСТЬ ЗНАХОДИТЬСЯ НА НЕОФОРМЛЕНІЙ ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ (в тому числі в багатоповерховому будинку)?

ЧИ ПОТРІБНО СПЛАЧУВАТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК, ЯКЩО ВАША НЕРУХОМІСТЬ  ЗНАХОДИТЬСЯ НА НЕОФОРМЛЕНІЙ ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ  (в тому числі в багатоповерховому будинку)?

Ви власник нежитлового приміщення на першому поверсі багатоповерхового будинку, або ж окремого нежитлового приміщення, будівлі. Такі приміщення знаходяться на земельній ділянці, яка й досі не оформлена ані в оренду, ані у власність. Щорічно податкові органи вимагають сплачувати земельний податок із

МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ В ДОГОВОРІ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА

МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ В ДОГОВОРІ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Не багато хто знає, що те, за скільки ви здаєте в оренду нерухомість, залежить не від Вас. Так, держава встановила обмеження у визначення вартості оренди. Відповідно до пп 170.1.2 п 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, розмір оподаткованого доходу визначається виходячи з розміру орендної п

OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY — юридична компанія, яка вже більше 10 років практикує в області корпоративного, господарського, податкового, земельного права. Надання юридичних послуг для бізнесу — основний напрямок нашої компанії. Представництво інтересів наших клієнтів в державних органах, розробка юридичних стратегій, аналіз та створення робочих документів, реєстрація та створення підприємств, отримання ліцензій та дозволів, ліквідація та банкрутство, вирішення трудових спорів, представництво в суді, оскарження податкових рішень — це те найменше, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам.

Будь-яке юридичне питання, яке виникає перед підприємством при веденні господарської діяльності, юристи нашої компанії компетентно та професійно вирішать.
Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів, і сподіваємося максимально ефективно допомогти у вирішенні Вашої юридичної проблеми. Юристи нашої компанії завжди ставляться до справ клієнтів з відповідальністю і розумінням, досконально вивчають предмет, докладають усіх можливих зусиль для надання правової підтримки на найвищому рівні.

Наша компанія має змогу ефективно надавати юридичні послуги по всій території України, більш того, одним з напрямків нашої компанії є юридичні послуги на міжнародному рівні. Реєстрація компаній в Польщі, Естонії, Кіпрі, Англії, США, а також міжнародне податкове планування.
Уклавши договір на надання юридичних послуг (надання юридичних послуг), клієнт отримує юридичні консультації (юрист консультації) в будь-який час і в міру необхідності. Ви отримуєте юридичні консультації, що охоплюють весь спектр господарської діяльності вашого підприємства. Також наші юристи консультують і вирішують судові спори, в тому числі податкові спори та земельні спори.

Інструментарій компанії і юридичні послуги (юридичні послуги онлайн, юридичні послуги в Києві), юридичні послуги для бізнесу, юридичні консультації, адвокат податковий спір, юридичні послуги, юридична експертиза, юридичні послуги суд, питання юристу, надання правових послуг, захист в суді, стягнення заборгованності.