ua ru
+38 073 010 90 94
+38 067 384 57 54
01054 Київ, вул.Тургенєвська, буд.38,офіс 102-103
Наша команда

Керуючий партнер

Олеся Романенко
Спеціалізація:
  • Керівник практики господарского та податкового права
  • Фахівець в земельному праві

Партнер, адвокат

Володимир Кишеня
Спеціалізація:
  • Керівник практики кримінального права та захисту бізнесу

Юрист

Назар Омельян
Спеціалізація:
  • Старший юрист практики корпоративного права

Юрист

Анна Донскова
Спеціалізація:
  • Старший юрист практики господарського та податкового права

Новини

Публікації

ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОБОТИ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПО-НОВОМУ

ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОБОТИ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПО-НОВОМУ

До 2018 року законодавство з охорони праці вимагало від роботодавців отримання єдиного документу- дозволу на роботи підвищеної небезпеки. Дозвіл отримувався на всі види робіт підвищеної небезпеки та був єдиним дозвільним документом, який надава право виконувати небезпечні роботи. Оскільки, орган

ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ. РИЗИКИ ПРИ РОБОТІ З ФОП

ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ. РИЗИКИ ПРИ РОБОТІ З ФОП

Ви чули про перевірки Держпраці? Чи, можливо, ви з ними стикалися особисто? Тоді ви повинні знати, чим зазвичай закінчуються такі перевірки: свавілля так званих інспекторів праці, недотримання правил проведення процедури, необґрунтовані штрафи. Підприємцю доводиться захищати свої права у судовому по

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЕМ

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЕМ

На сьогодні, для того, щоб реалізовувати алкогольні напої, в тому числі й пиво, потрібно отримати ліцензію на торгівлю алкоголем, яка видається та діє на одну торгівельну точку. При цьому, необхідно враховувати певні нюанси. Так, зокрема підприємцям, які перебувають на єдиному податку, з алкогол

OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY — юридична компанія, яка вже більше 10 років практикує в області корпоративного, господарського, податкового, земельного права. Надання юридичних послуг для бізнесу — основний напрямок нашої компанії. Представництво інтересів наших клієнтів в державних органах, розробка юридичних стратегій, аналіз та створення робочих документів, реєстрація та створення підприємств, отримання ліцензій та дозволів, ліквідація та банкрутство, вирішення трудових спорів, представництво в суді, оскарження податкових рішень — це те найменше, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам.

Будь-яке юридичне питання, яке виникає перед підприємством при веденні господарської діяльності, юристи нашої компанії компетентно та професійно вирішать.
Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів, і сподіваємося максимально ефективно допомогти у вирішенні Вашої юридичної проблеми. Юристи нашої компанії завжди ставляться до справ клієнтів з відповідальністю і розумінням, досконально вивчають предмет, докладають усіх можливих зусиль для надання правової підтримки на найвищому рівні.

Наша компанія має змогу ефективно надавати юридичні послуги по всій території України, більш того, одним з напрямків нашої компанії є юридичні послуги на міжнародному рівні. Реєстрація компаній в Польщі, Естонії, Кіпрі, Англії, США, а також міжнародне податкове планування.
Уклавши договір на надання юридичних послуг (надання юридичних послуг), клієнт отримує юридичні консультації (юрист консультації) в будь-який час і в міру необхідності. Ви отримуєте юридичні консультації, що охоплюють весь спектр господарської діяльності вашого підприємства. Також наші юристи консультують і вирішують судові спори, в тому числі податкові спори та земельні спори.

Інструментарій компанії і юридичні послуги (юридичні послуги онлайн, юридичні послуги в Києві), юридичні послуги для бізнесу, юридичні консультації, адвокат податковий спір, юридичні послуги, юридична експертиза, юридичні послуги суд, питання юристу, надання правових послуг, захист в суді, стягнення заборгованності.